XI Звітна конференція ППОСА НАУ

Вже завтра відбудеться XІ Звітна конференція Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Національного авіаційного університету.

Місце проведення: Актовий Зал НАУ
Час проведення: 15:20 год.

Порядок денний конференції:
1. Звіт Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НАУ за період з квітня 2017 по квітень 2018 року .
2. Про роботу ревізійної комісії профспілкового комітету студентів та аспірантів НАУ за період з квітня 2017 р. по квітень 2018 р (Доповідач: голова ревізійної комісії ).
3. Звіт про роботу Студентського кадрового агенства ППОСА НАУ за період з квітня 2017 по квітень 2018 року (Доповідач: голова Студентського кадрового агенства )
4. Звіт про роботу Відділу з організації заходів і подорожей ППОСА НАУ за період з лютого 2018 р. по квітень 2018 р. ( Доповідач: голова Відділу з організації заходів і подорожей )
5.Про затвердження складу профспілкового комітету ППОСА НАУ.
6. Різне.
Нагадуємо, делегатами на Звітну конференцію ППОСА НАУ є студенти( члени ППОСА) ,які обрані на зборах профспілкового бюро відповідного навчально-наукового інституту чи факультету.