Наша діяльність

Якісно і до кінця.

rules-1

Захист прав та інтересів студентів

В університеті існує реєстр студентів, які потребують соціального захисту,який включає наступні категорії студентів:

• діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • напівсироти;
  • постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  • студенти з малозабезпечених та багатодітних  сімей, а також зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;
  • студенти, яким встановлена інвалідність;
  • студенти, батьки яких є інвалідами I, II груп, учасниками бойових дій, шахтарями;
  • сімейні студенти, сімейні студенти з дітьми.

Для отримання пільг студентам потрібно зареєструватися протягом вересня у відділі соціального захисту (к. 1, ауд. 235).

Організація сезонного відпочинку та турів вихідного дня

Кожного року в літній та зимовий періоди організовуєтья сезонний відпочинок в якому студенти можуть відпочити за знижками у розмірі 25 — 30 %. Окрім сезонних можливостей, постійно організовуютьсю тури по містам України.

suitcase
wallet

Організація виплат матеріальної допомоги

Матеріальна допомога надається у таких випадках  як:

• Одруження – до 750 грн.;
  • Народження дитини –до  1000 грн.;
  • Втрата годувальника – до 1000 грн.;
  • Лікування у складних випадках – 750 грн.;
  • Тяжкий матеріальний стан – 750 грн.

Виплачується одноразово при наявності  документів і заяви! Якщо вчасно не подати необхідні документи (протягом 6 місяців) мат.доп. не виплачується.

Замовлення пільгових проїзних студентських квитків

Кожен студент маючи профквиток має можливість замовити пільговий проїзний квиток на один із видів транспорту: метро, метро-трамвай, метро-автобус, метро-тролейбус.

Для замовлення проїзних квитків зверніться до голови Профбюро вашого інституту до 10 числа кожного місяця.

tram
exch

Міжнародний студентський обмін

На базі ППОСА діє міжнародний сектор, який кожного року організовує студентський обмін НАУ — Рейно-Вестфальский технічним університетом.

Працевлаштування студентів. Студентське кадрове агенство

Постійно діюсий сектор зі студентського працевлаштування дозвляє нашим студентам працювати в таких компаніях як IAU, «АП» Бориспіль, «»АП» Жуляни, Antonov, InterAvia.

work