pposa_logo

Історія

Первина профспілкова організація студентів та аспірантів Національного Авіаційного Університету cтворена на базі об’єднаного профспілкового комітету Київського інституту інженерів цивільної авіації в листопаді місяці 1979 року.

Установча студентська конференція започаткувала роботу нової студентської організації, яка створена з метою представництва та захисту їх професійних, трудових, соціально – економічних прав і інтересів студентства.

З часу свого заснування роботою профкому студентів керували:

1. Романенко Віктор
  2. Козич Михайло
  3. Бухтояров Володимир
  4. Мельник Володимир
  5. Мірошніков Петро
  6. Брусило Юрій
  7. Станко Петро
  8. Яскель Володимир

На теперішній час очолює роботу профкому студентів та аспірантів Рощук Марія.

Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів НАУ – самостійна , непартійна, неприбуткова, громадська організація, яка об’єднує на добровільних засадах студентів та аспірантів НАУ з метою представництва та захисту їх професійних, трудових, соціально – економічних прав і інтересів.

Кожний студент та аспірант НАУ має право один раз на рік отримати матеріальну допомогу, якщо її потребує, на лікування, у зв’язку з одруженням, народження дитини, смертю близьких родичів. Отримати путівку в санаторій-профілакторій університету, оздоровитись в зимовий і літній періоди. Отримати консультацію з соціальних та правових питань.

Профспілковий комітет студентів та аспірантів проводить також культурно-масову роботу. Ми є засновниками а на теперішній час партнерами фестивалю “Студентська весна”, фестивалю команд КВК “Крила третього тисячоліття”. На базі фестивалю “Студентська весна” були сформовані команди КВК “От винта!”, “НАУлет” Національного Авіаційного Університету, які достойно представляли ім’я НАУ на теренах України.

В нинішніх важких економічних умовах профком студентів та аспірантів намагається поліпшити соціальний стан студентів та аспірантів. Звісно, що без активної участі адміністрації ВУЗу в економічних проблемах, багато з того, що зараз отримує студент і аспірант не було б можливим.