XI Звітна конференція ППОСА НАУ (Результати)

24.04.2018 в Актовій залі першого корпусу НАУ відбулася ХІ звітна конференція Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НАУ, на якій команда ППОСА НАУ презентувала результати своєї роботи за період з квітня 2017 — квітень 2018 рр.
Конференція об’єднала 252 профорги академічних груп НАУ та гостей — представників інших студентських організацій, адміністрації Університету та Профспілки авіапрацівників України.
В межах роботи конференції був представлений Головою Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НАУ Марією Рощук звіт роботи ППОСА НАУ за період квітня 2017 — квітень 2018 рр.
Також було заслухано звіт роботи Ревізійної комісії за звітний період, доповідачем з цього питання була Голова Ревізійної комісії Марченко Катерина, яка зазначила, що фінансова звітність організації ведеться відповідно до чинного законодавства та відповідає всім вимогам.
Крім того, був затверджений новий склад профспілкового комітету ППОСА НАУ, до якого ввійшли новообрані керівники профбюро навчально-наукових інститутів і відповідно вийшли колишні члени Профкому.
Оскільки в межах діяльності ППОСА НАУ функціонує Студентське кадрове агентство — основна мета діяльності якого сприяння в працевлаштуванні студентів та випускників Університету, тому і на звітній конференції було заслухано звіт Голови СКА НАУ – Часновського Дениса.
До того ж з лютого 2018 року в складі Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НАУ функціонує Відділ з організації заходів та подорожей, про звіт якого доповів Голова Відділу — Лохтін Євгеній.
Дати оцінку роботи ППОСА НАУ виявив бажання член президії — Голова Профспілки авіапрацівників України – Козич Михайло Іванович, який зауважив, що ППОСА НАУ відіграє важливу роль в діяльності Центрального комітету Профспілки авіапрацівників України та є найбільш чисельною організацією.
Голова Студентської ради НАУ – Часновський Єгор констатував, що йому дуже приємно співпрацювати із такою творчою та молодою командою ППОСА НАУ та разом працювати на благо Національного авіаційного університету.
Голова НТСАДМВ НАУ – Семенова Ксенія Ігорівна, відзначила активну співпрацю та реалізацію спільних проектів НТСАДМВ НАУ та ППОСА НАУ, як в рамках Університету, так і за його межами.
До обговорення також долучились заступник Голови Студентської ради НАУ, Голова Студентської ради НН ІКІТ та інші.
Під час конференції гості та делегати мали змогу подивитися різноманітні фото та відеоматеріали про проведені заходи ППОСА НАУ. За що варто висловити окрему подяку MediaNAU.
Команда ППОСА НАУ буде і надалі ефективно працювати, відкрита для співпраці із всіма студентськими організаціями НАУ, готова сприяти реалізації різноманітних ініціатив студентської молоді, оскільки розуміє, що тільки спільними зусиллями можна досягти успіху.
Команда ППОСА НАУ переконана, що життя НАУ буде сповнене лише великих стрибків, адже саме нам творити бренд студента Національного авіаційного університету!